top of page


המסע לגילוי ומימוש
הטבע הפנימי של האדם

jump_card_edited.jpg

4 מפגשים אינטנסיביים של לימוד מעמיק 
5/6-26/6

אנא מלאו את הפרטים שלכם לקבלת
שובר הנחה בסך 100 ש"ח,
למימוש בהשתתפות בערב מבוא לסוהא.

(מחיר ההשתתפות בערב המבוא הוא 150 ש"ח)

הידעתם שדרך לימוד הסוהא ניתן להבין בבהירות את עצמנו, מהם המניעים הנסתרים שגורמים לנו לעשות כל דבר ולאפשר לנו להבין הרבה יותר טוב את האנשים סביבנו?

בקורס נגלה את סודות הטבע הפנימי שלנו ושל העולם הסובב אותנו, באמצעות הידע העתיק של לימוד הסוהא וארבעת מרכזי האדם!

מהו לימוד הסוהא?

לימוד הסוהא מכיל בתוכו ידע עתיק שנשמר במשך שנים רבות ומייצג תמונה בהירה של טבע האדם ומקומו במערך חוקי הטבע. הלימוד מעוגן במדעי המוח ומציע פירוט מעשי של המבנה הפנימי של האדם, הכולל את ארבעת המוחות של האדם כמו גם דרכים למימוש הפוטנציאל האמיתי החבוי בו. הלימוד מסביר את מקור תכונות האופי של האנשים השונים והאופן בו הם מתנהגים, בנוסף, מסביר כיצד נוכל להבין ולהגשים את השאיפות העמוקות ביותר שלנו.

בקורס האינטנסיבי הממוקד, המוצע לראשונה בישראל, נגלה מי אנחנו, כיצד להירגע לעומק, להגיע לאיזון פנימי, להיות אדונים לעצמנו וליצור סביבנו את העולם בו אנו מעוניינים לחיות דרך מסע לגילוי הטבע הפנימי של האדם והעולם הסובב אותנו.

המסתורין של הלימוד יביא אותנו להכרות מעמיקה שלנו עם עצמנו ועם האחרים, נלמד איך לפתור את הבעיות שאנו פוגשים וליצור את החיים שאנו מחפשים.

מה נלמד ונחווה במהלך הסמינר?

 • נכיר את סודות ארבעת המרכזים והמוחות של האדם: הגוף, הרגשות, המחשבה והרוח.

 • נתנסה בתרגילי נשימה והירגעות, ותרגילים פיזיים שישפרו את מערכת היחסים והתקשורת בין ארבעת המוחות.

 • נגלה את המשמעויות הגלומות במצבי התודעה השונים של האדם: המוות, השינה ההיפנוטית, התנועה וההתעוררות.

 • נגלה קשר אינטימי עם האני הפנימי שלנו ונכיר את הרצונות והשאיפות העמוקים שבנו.  

 • נבין את הטבע הפנימי שלנו, את הנטיות העמוקות ביותר שלנו ונוכל להשתמש בידע זה כדי לשפר את חיינו ואת היחסים הבינאישיים שלנו עם העולם סביבנו.

 • נוכל לגלות את השליחות והייעוד הרוחני שלנו דרך העבודה עם הרעיונות.

הנה היתרונות המופלאים שיקרו בחיינו באמצעות לימוד הסוהא

 • אימון הסוהא מאפשר חידוש אנרגטי ופיזי של תאי הגוף והמוח: התרגילים המיוחדים תומכים בגמישות נוירולוגית ובבריאות הנפש והגוף.

 • נלמד להרגע, ולמצוא איזון פנימי: דרך תרגילי נשימה והרגעות והקשבה עמוקה נמצא שלווה והרמוניה עם עצמנו.

 • נוכל לשלוט טוב יותר בתגובות שלנו: באמצעות האימון המיוחד של הסוהא נלמד ליצור בתוכנו מרווח פנימי שמתוכו נוכל לשפר את יכולת ההקשבה ולהביא את התגובה המתאימה במפגש עם אירועי החיים. 

 • נשפר את המודעות העצמית: הכרת המבנה הפסיכולוגי שלנו תעזור לנו להבין טוב יותר את האישיות שלנו, את המניעים שלנו ואת החוזקות והחולשות שלנו.​

 • נפתח את יכולת ההסתגלות: הכרת המוחות השונים של האדם ואופן התפקוד שלהם עוזרת לפתח יכולת הסתגלות למצבים ולאנשים.

 • נשפר את התקשורת הבינאישית: הכרת המבנה הפנימי של אחרים עוזרת לשפר את היחסים הבינאישיים, להבין את האחרים טוב יותר ואת נקודת המבט והרגשות שלהם.

 • נשפר את איכות היחסים הבינאישיים: השימוש בתרגול ובלימוד מסייע בשיפור איכות היחסים הבינאישיים, קידום הבנה הדדית, שיתוף פעולה ובניית מערכות יחסים בריאות ומתמשכות יותר.

 • נפתח את היכולת להתבונן פנימה: התרגולים והלימוד של הסוהא מסייעים בפיתוח יכולת גדולה יותר להתבוננות עצמית, תוך קידום צמיחה אישית ופיתוח מודעות עצמית.​

 • נוכל לגלות את השליחות הרוחנית שלנו: באמצעות היכרות מעמיקה יותר של עצמנו, ניתן לגלות את השליחות האישית ואת הייעוד שלנו, לעזור לתת משמעות לחיינו ולמצוא את הדרך שלנו.

 • נגביר את המודעות לעולם הסובב אותנו: היכולת להשתמש בלימוד ובתרגילים של הסוהא יכולה לעזור לחשוף את המסתורין של העולם שסביבנו, באמצעות הבנה גדולה יותר של הסמלים והאנרגיות הטמונות בהם.​

המסע לגילוי ומימוש הטבע הפנימי של האדם

4 מפגשים של לימוד אינטנסיבי על האדם
 5/6-26/6 
דרור נוה
מייסד בית הספר לסוהא בישראל

דרור נוה (Dip.Ac) הוא מנטור בעל ניסיון עשיר בענף ההתפתחות האישית והמודעות העצמית.

Dror Profile.png

נוה מנחה סמינרים וקורסים המסייעים בפיתוח מודעות עצמית מעל לשלושים שנים. במסגרת המרכז ללימודי ״סוהא״ שהקים בחיפה בשנת 2005, ובמסגרות חיצוניות נוספות כגון: אוניברסיטת חיפה, תמורות, המכון לאקולוגיה אנושית ועוד.

 

נוה מנחה קבוצות ויחידים בתהליך של גילוי והתפתחות אישיים, שהמוקד שלהם נעוץ בפיתוח מצבי המודעות האפשריים לאדם, ושימוש בהם להגשמה עצמית. הלימוד מבוסס על ידע עתיק, המעוגן על ידי מחקר עכשווי במדעי המוח. השילוב המיוחד של לימוד ותרגול המייחדים את ה״סוהא״, מכוון את האדם לאיזון פנימי דרך פיתוח הקשר בין הגוף, המחשבה והרגש.

 

בית הספר לסוהא נוסד כחלק מפעילותו הבינלאומית של בית הספר למודעות עצמית למען התפתחותו ההרמונית של האדם, בראשות מר פטריציו פאולטי. בית הספר חוקר את תפקודי האדם ומאפשר לתלמידים לרכוש מודעות עצמית ולפתח מיומנויות וראייה רחבה בהקשר לעצמם, לחברה ולסביבה בה הם חיים. לימוד הסוהא הוא חלק ממגוון טכניקות הנלמדות בבית הספר. בישראל לימוד הסוהא מועבר על ידי מר דרור נוה בלבד.​

מה המתאמנים מספרים?
עדויות

Yael Zak, Developer

Ofer Karp, Academic

Miri Yanai, Interior Designer

Sivan Zadok, Lawyer

Gidi Meital, Business Owner

Ofer Horovitz-Zak, Teacher

Lee Weinberg, University Lecturer

Ayelet Pery, Real Estate Agent

Dror Kutner, Developer

Edan Oren, Business Owner

להרשמה

contact us

אנא מלאו את הפרטים שלכם לקבלת
שובר הנחה בסך 100 ש"ח,
למימוש בהשתתפות בערב מבוא לסוהא.
(מחיר ההשתתפות בערב המבוא הוא 150 ש"ח)

תודה, נהיה בקשר בקרוב!

bottom of page